Katomagazyn

Jak być politykiem i czy warto?

Problemy z nogami

Problemy z nogami? Poznaj przyczyny i rozwiązania!

W dzisiejszych czasach wiele osób doświadcza problemów z nogami. Czy to z powodu siedzącego trybu życia, czy też innych czynników, dolegliwości takie jak skurcze, uczucie ciężkości czy bóle stają się coraz bardziej powszechne. Jednak istnieją skuteczne metody radzenia sobie z tymi problemami.

Dlaczego nogi odmawiają posłuszeństwa?

Posiadasz problemy z wysypianiem się. W nocy często męczą Cię skurcze nóg? A być może Twoja praca ciągle odbywa się w pozycji siedzącej, do domu codziennie wracasz samochodem lub komunikacją miejską i tak naprawdę w Twoim życiu praktycznie w ogóle nie ma czasu na jakąkolwiek aktywność fizyczną? To niezwykle istotny element, świadczący o stopniu sprawności fizycznej danej osoby. Niestety, często w wyniku jej zaniedbania, następuje u społeczeństwa niewydolność kończyn dolnych.

Chirurgia naczyniowa – skuteczne rozwiązanie problemów z nogami

Taką przypadłość można leczyć, korzystając z usług znakomitej chirurgii naczyniowej w Poznaniu. Zajmuje się ona zarówno zapobieganiem, jak i eliminacją już istniejących problemów z uczuciem ciężkości nóg, ich pieczeniem, skurczami, występowaniem silnych bóli oraz opuchliznami. Wszystkie te objawy sprzyjają powstawaniu żylaków, a więc jednej z najgorszych zmór kobiet.

Jakie objawy wskazują na potrzebę wizyty u chirurga naczyniowego?

  • Opuchlizna nóg, zwłaszcza w okolicy kostki
  • Odczuwanie pieczenia w okolicy kończyn dolnych
  • Odczuwanie tzw. ciężkości nóg

Co czeka Cię podczas wizyty?

Podczas wizyty w gabinecie chirurga naczyniowego w Poznaniu, lekarz przeprowadza z pacjentem szczegółowy wywiad lekarski dotyczący m.in. objawów choroby, występowania chorób w rodzinie oraz dolegliwości, które pacjent odczuwa. Jeśli będą istniały wskazania medyczne, specjalista może zaproponować też wykonanie badania USG doppler tętnic i żył kończyn dolnych.

  Oprogramowanie medyczne to coś więcej niż zwykły program

Cennik usług

  • Konsultacja chirurga naczyniowego – 260 zł
  • Konsultacja chirurga naczyniowego + USG DOPPLER żył i tętnic kończyn – 330 zł
  • Konsultacja chirurga naczyniowego + USG aorty brzusznej – 330 zł

Neomedica – Twoje centrum medyczne

Neomedica to centrum medyczne, które w szybki i niezawodny sposób pomogło już wielu pacjentom, a więc także pomoże i Tobie. Wykwalifikowana kadra pracownicza, która w Nim działa, sprawi, iż poczujesz się o niebo lepiej!

Podsumowanie

Nie ignoruj problemów z nogami. Wczesna diagnostyka i odpowiednie leczenie mogą zapobiec poważniejszym komplikacjom. Skonsultuj się z ekspertem i zadbaj o swoje zdrowie!