Katomagazyn

Jak być politykiem i czy warto?

Płytki włoskie wokół wanien

Łazienki mogą stać się miejscem, gdzie dekoracja za pomocą płytek wyraża więcej niż tysiąc słów. Przykładem mogą być fantazyjne płytki ułożone wokół newralgicznych elementów łazienki, takich jak np. wanna. Taśma rozpoczyna się od standardowych czarno-białych płytek bazowych, które posiadają osiem wzorów w pięciu różnych odcieniach.

Małe, kolorowe wzory ułożone na surowych płytkach są na początku trudne do rozszyfrowania, aż do zbliżenia. Taśma może być stosowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, zarówno na podłogach jak i na ścianach, z nieskończoną liczbą możliwych kombinacji.

Współczesność w klasycznych ramach

Najnowsze trendy w zakresie płytek łazienkowych w 2020 prezentuje nam czyste, współczesne płytki wygrawerowane w matematycznych sekwencjach dekoracyjnych. Wyrazista i czysta estetyka, mocna i głęboka kolorystyka, zestawienie płytki z fugą, przeplatanie się funkcjonalności i ekspresji artystycznej tworzy piękne i wciągające kompozycje powierzchni.

Funkcjonalność i dekoracyjność w jednym

Poza funkcjonalnością, w tym sensie, że kompozycja płytek oferuje łatwą w czyszczeniu powierzchnię ścian i podłóg, wzory, które można tworzyć pomiędzy różnorodnością kolorystyczną i geometryczną kolekcji nabierają nowoczesnego, artystycznego elementu, którego w dzisiejszych czasach nie widać w większości kolekcji płytek. Więcej płytek włoskich najlepszych marek znaleźć i zamówić można na stronie.

  Biurko młodzieżowe - jakie wybrać do pokoju