Katomagazyn

Jak być politykiem i czy warto?

wieszaki na ręczniki

Jakie wieszaki na ręczniki do łazienki?

Rozmieszczenie ręczników w łazience jest dość strategiczne: blisko umywalki powinny znajdować się małe ręczniki do rąk i niezbyt daleko od prysznica duże ręczniki kąpielowe. Jaki więc wieszak na ręczniki wybrać i gdzie go zamontować? Oto kilka pomysłów na te bardzo przydatne akcesoria łazienkowe.

Wieszaki na ręczniki do łazienki – wszystko co musisz o nich wiedzieć

Ręcznik do rąk, ręcznik pod prysznic, wieszaki na ręczniki musza znajdować się zarówno blisko punktów wodnych, dopasowywać się do stylu łazienki, jak i pozwalać ręcznikom dobrze wyschnąć. W większości łazienek ważne jest również, aby wieszak na ręczniki zajmował jak najmniej miejsca.

Wieszak na ręczniki stojący to rozwiązanie do większych łazienek. Pozwala na dokładne wyschnięcie mokrych ręczników co znacznie poprawia standard higieny. Jednocześnie dzięki swej prostocie komponuje się w praktycznie każdy styl wnętrzarski. Od strony umywalki świetnie sprawdzi się nowoczesny wieszak na ręczniki w kształcie koła. Zajmuje niewiele miejsca a jednocześnie ręcznik jest dobrze ułożony i znajduje się blisko pod ręką. Funkcjonalne wieszaki na ubrania i ręczniki w łazience

Wieszak na ręczniki w małej łazience – jakie wybrać rozwiązania?

W małej łazience ciężko jest znaleźć dodatkowe miejsce na aranżacje niezbędnych, jakby się mogło wydawać elementów. Wieszak na ręczniki jest jednak jednym z tych elementów co do których nie ma wątpliwości, że w łazience powinny się znaleźć. Optymalnym rozwiązaniem jest zastosowanie niewielkiego wieszaka, który zmieści jedne ręcznik. Wieszak kształtem przypominający prostokątny uchwyt to minimalizm i klasa w sama w sobie. Zainstalowanie kilku takich wieszaków w pewnej odległości od siebie pozwala na Wieszak na ręczniki najczęściej jest wykonany ze stali nierdzewnej. Wieszaki na ręczniki są dostępne w różnych rozmiarach i cenach. Najdroższe są te, które poszczycić się mogą wysoką jakością. Jednocześnie będą one służyć bardzo długo w wilgotnym i zaparowanym pomieszczeniu.