Katomagazyn

Jak być politykiem i czy warto?

Canon Pixma ts5350

Canon Pixma ts5350 tusz, kompletny poradnik

Canon PiXma ts5350 tusz, to wybór, na który powinien zdecydować się każdy, kto wymaga od wydruku najwyższej jakości i najlepiej oddanych kolorów. Canon Pixma ts5350 wykorzystuje mechanizm drukujący 4800 × 1200 dpi z szybkością 13 stron na minutę w trybie czarno-białym i 6,8 stron na minutę w kolorze. Podana wydajność jest podobna do innych modeli i drukarek Pixma w tej samej kategorii produkowanych przez inne marki. Głowice drukujące nie są zintegrowane z urządzeniem, ale z kartridżami.

Główną zaletą jest to, że przy każdej wymianie wkładów wymieniane są również głowice, dzięki czemu jakość druku jest zawsze optymalna. Drugą stroną medalu jest to, że koszt wkładów jest wyższy i nie ma możliwości indywidualnej wymiany kolorów.

Canon Pixma ts5350 tusz, parametry techniczne

Drukarka ta pozwala dwie metody podłączenia do sieci. Możemy użyć tradycyjnego kabla usb do połączenia kablowego z samodzielnym komputerem. Jest to jednak coraz rzadziej stosowany sposób, gdyż przysparza wielu kłopotów. Drugim sposobem, o wiele bardziej efektywnym i szybszym jest wykorzystanie trybu bezprzewodowego.

Drukarka ta pozwala obsługiwać urządzenie poprzez Wi-Fi i Bluetooth. Możemy połączyć się na smartfonie tablecie laptopie. Bez względu na to, w jaki sposób połączymy drukarkę z naszym urządzeniem liczy się to jak drukarka będzie drukować.

 

Canon Pixma ts 5350, przeczytaj przed zakupem

Drukarka Canon Pixma ts5350 to urządzenie, które dzięki zintegrowanej głowicy drukującej pozwala na uzyskanie wydruku zarówno w kolorze czarnym, jak i kolorowym w najlepszej jakości.

W zależności od tego, jak chcemy drukować dostępne na rynku są kartridże koloru czarnego oraz kolorowe. Kartridże czarne pozwalają na wydrukowanie około 400 stron. Natomiast kolorowe do 300 stron. Oczywiście jest tu mowa od tuszu do drukarki Canon Pixma ts5350 w wersji XL. Standardowa wersja Canon Pixma ts5350 tusz pozwala na drukowanie o połowę mniejszej ilości stron.

  Ładne sypialnie w stylu skandynawskim

Canon Pixma ts5350 tusze zamienniki, również są dostępne na rynku, jednakże nie gwarantują one tak wysokiego wydruku. Nie można mieć również pewności, że ilość stron, jaką mogą wydrukować, będzie równała się z tym, co oferują oryginalne tusze.