Search
Advertisement
  • Najpiękniejsze meble drewniane dla niemowlaka

    W przyjściem na świat naszej pociechy pojawiają się nowe wydatki. Jednym z najważniejszych jest zakup odpowiedniego łóżeczka dla dziecka. Będzie ono potrzebne w pierwszych miesiącach życia, a odpowiednio dobrane, może być wykorzystywane dużo dłużej. Drewniane meble mają możliwość łączenia ich innymi meblami, dzięki czemu oszczędza się miejsce, i zyskuje się nowe funkcjonalności. Przykładem mogą być …»
  • Czy łatwo jest być politykiem

    W polityce ważne okazuje się być bycie wytrwałym i charakternym. Jakie cechy poza tym będą nam potrzebne. Politykiem powinna zostać głównie osoba przyciągająca ludzi i widząca w swoim życiu misję. Trudno jest być przedstawicielem ludu jeśli nie ma się celu. Pomimo wszystkich pozytywnych aspektów bycie politykiem posiada również wady. Polityk powinien głównie dbać o swój …»
  • Palety Poznań – idealne do magazynu

    Powierzchnie magazynowe wielu osobom kojarzą się z przestronnymi halami, które można sukcesywnie zapełniać towarami w taki sposób, aby możliwe było dotarcie do odpowiednich produktów w krótkim czasie i przekazanie ich np. do transportu. Wbrew pozorom magazyn musi więc być odpowiednio wyposażony. Ważne jest więc właściwie rozmieszczone oświetlenie czy wysokiej jakości wózki widłowe dostosowane do konkretnych …»
czerwiec 2022
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Oprogramowanie dla przychodni lekarskich udostępnia wyniki pacjentów

Jeszcze niedawno pacjent przed wizytą u lekarza musiał najpierw udać się do laboratorium, aby tam odebrać wyniki swoich wcześniej wykonanych badań. Zdarzało się, że musiał wręcz godzinami wyczekiwać w kolejce, aby ten wynik odebrać. To zakłócało cały harmonogram wizyt i pojawiały się problemy, a w tym bardzo nerwowa atmosfera.

Teraz są zupełnie inne czasy. Nie tylko medycyna poszła mocno do przodu, ale również technologie. W ten sposób zrobiło się nowe rozwiązanie – oprogramowanie dla przychodni lekarskich. Jest to nowoczesne narzędzie, które usprawnia wykonywanie wielu czynności związanych z przyjmowaniem pacjentów. Oprogramowanie to przede wszystkim ułatwia dostęp do wyników. Łączy się z najpopularniejszymi laboratoriami i umożliwia dostęp do wyników wybranych pacjentów. Dzięki temu ci nie muszą iść najpierw po wynik, a później po raz kolejny ustawić się w kolejkę do lekarza. Mogą z pierwszej kolejki zrezygnować. Lekarz sam pobierze wynik pacjenta i oceni jego poprawność. To zdecydowanie usprawnia pracę lekarza, czyni ją wygodniejsza, a i pacjent nie narzeka, bo komu chce się biegać z piętra na piętro, czy do innego budynku, aby odebrać wynik. Najbardziej jednak ceniona jest tu sprawność, na której każdemu zależy.

Nowoczesne oprogramowanie dla przychodni lekarskiej to rozwiązanie bogate w szereg bardzo przydatnych funkcji i narzędzie, dzięki czemu nie tylko lekarze mogą odbierać wyniki pacjentów, ale również wykonywać wiele innych działań. Zainteresowani danym tematem więcej informacji znajdą na stronie http://www.mediporta.pl/funkcje/.

About the author

Marek Guzikiewicz Jestem autorem tego bloga

Comments are closed.