Search
Advertisement
  • Serafin wyrzucony z PSL

    Władysław Serafin twierdzi, że decyzja klubu PSL jest niezgodna z prawem. Zamierza szukać sprawiedliwości w sądzie cywilnym. Serafin uważa, że rząd koleżeński złamałstatut partii, dlatego został ukarany upomnieniem przez jego macierzyste koło w Kłobucku. Decyzja rządu koleżeńskiego PSLjest to naruszenie woli koła i wojewódzkiego sądu koleżeńskiego. Szef kółek rolniczych stwierdził, że sprawy nie odpuści, dlatego, …»
  • Polityka to komercja

    Często zastanawiam się co by było gdyby poolityki nie pokazywano w telewizji. Czy wtedy było by tak, że politycy nie walczyli by tak o stołki czy ludzie mieli by lepiej. Moim zdaniem nie do końca, ponieważ w polityce przede wszystkim kuszą zarobki. Wiadomo kasa jest tu wyznacznikiem tego, że politycy tak ze sobą walczą z …»
  • Protest na placu Taskim

    Protestujący w Stambule na placu Taskim wykupili całą strone Ney York Times za 55 tysięcy dolarów . Zażadali oni iędzy innyi w swoim oświadczeniu zaprzestania brutalności policji, wolnych i obiektywnych mediów oraz otwartego dialogu z władzą zamiast autorytarnego dyktatu. Podobny ton panował na rozmowie w Ankarze z wicepremierem Turcji. Bulent Arinc zastępuje nieobecnego szefa rządu. …»
czerwiec 2022
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Silny ból jelita grubego

Ból brzucha to chyba najczęstszy powód, dla którego wielu ludzi zgłasza się do lekarza rodzinnego. Nie potrafią sobie z tym poradzić, więc udają się do specjalisty z nadzieją, że on coś z tym zrobi. Nie da się pomóc choremu, jeżeli nie sprawdzi się, co konkretnie mu dolega. Przecież ból brzucha może świadczyć też o błahych dolegliwościach i chwilowych jak na przykład zwyczajna niestrawność.

Może to być oczywiście ból jelita grubego i wówczas problem zaczyna wzrastać. Otóż jelito grube nie boli tak zupełnie bez powodu. Często mówi się, że może oznaczać nawet raka. Jednak nie ma co się straszyć zawczasu, bo to przecież nie o to chodzi. Należy przede wszystkim sprawdzić, jakie są objawy, aby dowiedzieć się, czy to faktycznie jelito grube. Może komuś tylko się wydaje. Dlatego też najlepiej udać się do lekarza, bo on ma większe doświadczenie w tym zakresie i prawdopodobnie postawi bezbłędną diagnozę. My możemy się jedynie mylić, a z tym bywa bardzo różnie.

Silne bóle jelita grubego mogą świadczyć o najgorszym, dlatego trzeba wykonać serię istotnych badań, dzięki którym będzie można wykluczyć lub potwierdzić najgorszą diagnozę i rozpocząć stosowne leczenie.

Każdy, kto od kilku dni odczuwa silny ból w tych okolicach, może sięgnąć po sprawdzony lek przeciwbólowy. Ten na pewno pomoże, tylko że na chwilę. Wciąż będzie trzeba myśleć o wizycie u lekarza, bo tylko on zna receptę na szybsze wyleczenie. Więcej o tym można znaleźć tu http://www.no-spa.pl/przyczyny-objawy/co-gdzie-w-brzuchu-boli.

About the author

Marek Guzikiewicz Jestem autorem tego bloga

Comments are closed.