Search
Advertisement
  • Protest na placu Taskim

    Protestujący w Stambule na placu Taskim wykupili całą strone Ney York Times za 55 tysięcy dolarów . Zażadali oni iędzy innyi w swoim oświadczeniu zaprzestania brutalności policji, wolnych i obiektywnych mediów oraz otwartego dialogu z władzą zamiast autorytarnego dyktatu. Podobny ton panował na rozmowie w Ankarze z wicepremierem Turcji. Bulent Arinc zastępuje nieobecnego szefa rządu. …»
  • Aqua clean philips – nowoczesne rozwiązanie na tradycyjnie dobrą kawę.

    Kawa to napój spożywany na całym świecie, jednakże jeżeli chodzi o jej pochodzenie to nie każdy kraj może poszczycić się jej uprawą. Potrzeba odpowiednich warunków, a później wyrafinowanych i niezwykle precyzyjnych metod jej palenia aby osiągnąć najwyższe wyniki. Jednakże końcowy efekt zależy od jeszcze jednego czynnika jakim jest woda, która czasem nie jest najlepszej jakości …»
  • Mała kuchnia- przekleństwo czy błogosławieństwo?

    Każdy chciałby mieć wielką, przepastną kuchnię ze spiżarnią. W przypadku małej przestrzeni kuchennej niestety nie jest już tak pięknie. Często jest to bardzo wielkim wyzwaniem, nawet i dla wykwalifikowanych projektantów wnętrz. Bardzo często wykorzystuje się zabudowanie sprzętów aby tworzyć nowe przestrzenie magazynowe. Pomaga to w utrzymaniu porządku i zachowania przestrzeni. Jednakże mała kuchnia nie musi …»
czerwiec 2022
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Płytki włoskie wokół wanien

Łazienki mogą stać się miejscem, gdzie dekoracja za pomocą płytek wyraża więcej niż tysiąc słów. Przykładem mogą być fantazyjne płytki ułożone wokół newralgicznych elementów łazienki, takich jak np. wanna. Taśma rozpoczyna się od standardowych czarno-białych płytek bazowych, które posiadają osiem wzorów w pięciu różnych odcieniach.

Małe, kolorowe wzory ułożone na surowych płytkach są na początku trudne do rozszyfrowania, aż do zbliżenia. Taśma może być stosowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, zarówno na podłogach jak i na ścianach, z nieskończoną liczbą możliwych kombinacji.

Współczesność w klasycznych ramach

Najnowsze trendy w zakresie płytek łazienkowych w 2020 prezentuje nam czyste, współczesne płytki wygrawerowane w matematycznych sekwencjach dekoracyjnych. Wyrazista i czysta estetyka, mocna i głęboka kolorystyka, zestawienie płytki z fugą, przeplatanie się funkcjonalności i ekspresji artystycznej tworzy piękne i wciągające kompozycje powierzchni.

Funkcjonalność i dekoracyjność w jednym

Poza funkcjonalnością, w tym sensie, że kompozycja płytek oferuje łatwą w czyszczeniu powierzchnię ścian i podłóg, wzory, które można tworzyć pomiędzy różnorodnością kolorystyczną i geometryczną kolekcji nabierają nowoczesnego, artystycznego elementu, którego w dzisiejszych czasach nie widać w większości kolekcji płytek. Więcej płytek włoskich najlepszych marek znaleźć i zamówić można na stronie: https://www.paste-group.pl/nasza-oferta

About the author

Marek Guzikiewicz Jestem autorem tego bloga

Comments are closed.