Search
Advertisement
  • Najlepsze lokaty dla klientów indywidualnych i dla przedsiębiorców

    Osoby chcące nie tylko oszczędzać, ale również pomnażać gromadzony kapitał, zazwyczaj zdają sobie sprawę z konieczności inwestowania środków pieniężnych – przetrzymywanie ich na nisko oprocentowanym koncie osobistym nie przyniesie bowiem żadnych korzyści. Osoby obawiające się ryzyka utraty zaoszczędzonych pieniędzy powinny poszukać bezpiecznych sposobów na pewny zysk. About the author Jestem autorem tego bloga More at …»
  • Czy Mucha zostanie odwołana.

    Minister sportu Anna Mucha powinna jak najszybciej opuścić swoje stanowisko tak powiedział poseł PiS Mariusz Błaszczak. Według niego koncert Madonny, który się odbył w 2012 roku jestfaktem, ale też zarządzanie ministerstwem pozostawia wiele do życzenia. Poseł wypomniał również wysokie premie dlaNCS.Jan Bury szef PSL natomiast radzi by zaczekać z decyzjami o odwołaniu minister sportu do …»
  • Serafin wyrzucony z PSL

    Władysław Serafin twierdzi, że decyzja klubu PSL jest niezgodna z prawem. Zamierza szukać sprawiedliwości w sądzie cywilnym. Serafin uważa, że rząd koleżeński złamałstatut partii, dlatego został ukarany upomnieniem przez jego macierzyste koło w Kłobucku. Decyzja rządu koleżeńskiego PSLjest to naruszenie woli koła i wojewódzkiego sądu koleżeńskiego. Szef kółek rolniczych stwierdził, że sprawy nie odpuści, dlatego, …»
maj 2022
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Oprogramowanie dla przychodni lekarskich udostępnia wyniki pacjentów

Jeszcze niedawno pacjent przed wizytą u lekarza musiał najpierw udać się do laboratorium, aby tam odebrać wyniki swoich wcześniej wykonanych badań. Zdarzało się, że musiał wręcz godzinami wyczekiwać w kolejce, aby ten wynik odebrać. To zakłócało cały harmonogram wizyt i pojawiały się problemy, a w tym bardzo nerwowa atmosfera.

Teraz są zupełnie inne czasy. Nie tylko medycyna poszła mocno do przodu, ale również technologie. W ten sposób zrobiło się nowe rozwiązanie – oprogramowanie dla przychodni lekarskich. Jest to nowoczesne narzędzie, które usprawnia wykonywanie wielu czynności związanych z przyjmowaniem pacjentów. Oprogramowanie to przede wszystkim ułatwia dostęp do wyników. Łączy się z najpopularniejszymi laboratoriami i umożliwia dostęp do wyników wybranych pacjentów. Dzięki temu ci nie muszą iść najpierw po wynik, a później po raz kolejny ustawić się w kolejkę do lekarza. Mogą z pierwszej kolejki zrezygnować. Lekarz sam pobierze wynik pacjenta i oceni jego poprawność. To zdecydowanie usprawnia pracę lekarza, czyni ją wygodniejsza, a i pacjent nie narzeka, bo komu chce się biegać z piętra na piętro, czy do innego budynku, aby odebrać wynik. Najbardziej jednak ceniona jest tu sprawność, na której każdemu zależy.

Nowoczesne oprogramowanie dla przychodni lekarskiej to rozwiązanie bogate w szereg bardzo przydatnych funkcji i narzędzie, dzięki czemu nie tylko lekarze mogą odbierać wyniki pacjentów, ale również wykonywać wiele innych działań. Zainteresowani danym tematem więcej informacji znajdą na stronie http://www.mediporta.pl/funkcje/.

About the author

Marek Guzikiewicz Jestem autorem tego bloga

Comments are closed.