Search
Advertisement
  • Komody z przewijakiem – poradnik przed zakupowy

    Przewijak dla niemowlaka jest niezbędnym elementem dla każdej młodej mamy. Należy bowiem uświadomić sobie, że maleństwo będzie wymagało zmiany pieluszki kilka razy dziennie. Zatem wykonywanie tej czynności na łóżku może okazać zgubne dla kręgosłupa. Ponadto pojemny przewijak to najważniejsze miejsce do przechowywania. Pieluchy, ubranka dla dzieci, przybory pielęgnacyjne – wszystkie to staje się niezbędne. Dzięki …»
  • Premia Kopacz w chińskiej szkole

    Premie, które zostały zamrożone arszałka i wicemarszałków sejmu trafia do Chin. Ewa Kopacz powiedziała, że przeznaczy część pieniędzy , które są zarezerwowane w budżecie na premie na pomoc polskiej szkole w Pekinie i stypendia dla dzieci z polsko-chińskich rodzin. było to spowodowane polską szkołą w Pekinie,do której uczęszczają dzieci przebywających tam Polaków, Ewa Kopacz dowiedziała …»
  • Rosja nie jest winna śierci byłego prezydenta

    Władze Rosji sa przekonane, że nie są winne śmierci prezydenta Czeczenii Asłana Maschadowa.W ten sposób orzekł Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu. Jak oznajmili sędziowie na Konwencji mówiące o poszanowaniu życia rodzinnego oraz możliwości odwołania się od decyzji władz. Trybunał nie zgodził się z zarzutami rodziny byłego prezydenta, iż został on w 2005 roku z …»
grudzień 2021
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Oprogramowanie dla przychodni lekarskich udostępnia wyniki pacjentów

Jeszcze niedawno pacjent przed wizytą u lekarza musiał najpierw udać się do laboratorium, aby tam odebrać wyniki swoich wcześniej wykonanych badań. Zdarzało się, że musiał wręcz godzinami wyczekiwać w kolejce, aby ten wynik odebrać. To zakłócało cały harmonogram wizyt i pojawiały się problemy, a w tym bardzo nerwowa atmosfera.

Teraz są zupełnie inne czasy. Nie tylko medycyna poszła mocno do przodu, ale również technologie. W ten sposób zrobiło się nowe rozwiązanie – oprogramowanie dla przychodni lekarskich. Jest to nowoczesne narzędzie, które usprawnia wykonywanie wielu czynności związanych z przyjmowaniem pacjentów. Oprogramowanie to przede wszystkim ułatwia dostęp do wyników. Łączy się z najpopularniejszymi laboratoriami i umożliwia dostęp do wyników wybranych pacjentów. Dzięki temu ci nie muszą iść najpierw po wynik, a później po raz kolejny ustawić się w kolejkę do lekarza. Mogą z pierwszej kolejki zrezygnować. Lekarz sam pobierze wynik pacjenta i oceni jego poprawność. To zdecydowanie usprawnia pracę lekarza, czyni ją wygodniejsza, a i pacjent nie narzeka, bo komu chce się biegać z piętra na piętro, czy do innego budynku, aby odebrać wynik. Najbardziej jednak ceniona jest tu sprawność, na której każdemu zależy.

Nowoczesne oprogramowanie dla przychodni lekarskiej to rozwiązanie bogate w szereg bardzo przydatnych funkcji i narzędzie, dzięki czemu nie tylko lekarze mogą odbierać wyniki pacjentów, ale również wykonywać wiele innych działań. Zainteresowani danym tematem więcej informacji znajdą na stronie http://www.mediporta.pl/funkcje/.

About the author

Marek Guzikiewicz Jestem autorem tego bloga

Comments are closed.