Search
Advertisement
  • Poseł ruchu Palikota zaprasza na paradę równości.

    Robert Biedroń jest zdziwiony tym, że Hanna Gronkiewicz Waltz, oraz prezydent Polski Bronisław Komorowski nie objęli patronatem tegorocznej Parady Równości. GPoseł, który gościł w programie 3 Polskiego Radia wyznał, że liczy również na obecność Lecha Wałęsy podczas czerwcowego marszu.Poseł ruchu Palikota zaprosił prezydenta Polski do udziału w Paradzie Równości.Dał równiez do zrozumienia, że nie jest …»
  • Komunikacja z Koreą Południową

    Czerwona linia, która dzieli obie Koree może zostać zniesiona jeszcze dzisiejszego dnia . Zerwana została ona przez Północną Koreę w nocy kiedy to stosunki między państwami pogorszyły się. Korea Północna by w zamian za rozmowy ministrów obu krajów proponowane przez Seul, odbyło się spotkanie grup roboczych.Miało by to mieć miejsce na terenie Kaesong, 9 czerwca …»
  • Rządy źle rządzą w Polsce

    Kiedy zastanawiamy się dlaczego dziś wszystko tak duzo kosztuje i czemu wciąż zarabiamy na tym samym niskim poziomie można zadać sobie następujące pytanie. Czy rząd robi wszystko żeby było lepiej. No właśnie juz nikt nie pamięta czasów kiedy jakiś rząd w Polsce wzorowo sprawował swoją władzę. Polityka jest przepełniona aferamim, pomówieniami, oszczerstwami czy chcemy by …»
maj 2022
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Silny ból jelita grubego

Ból brzucha to chyba najczęstszy powód, dla którego wielu ludzi zgłasza się do lekarza rodzinnego. Nie potrafią sobie z tym poradzić, więc udają się do specjalisty z nadzieją, że on coś z tym zrobi. Nie da się pomóc choremu, jeżeli nie sprawdzi się, co konkretnie mu dolega. Przecież ból brzucha może świadczyć też o błahych dolegliwościach i chwilowych jak na przykład zwyczajna niestrawność.

Może to być oczywiście ból jelita grubego i wówczas problem zaczyna wzrastać. Otóż jelito grube nie boli tak zupełnie bez powodu. Często mówi się, że może oznaczać nawet raka. Jednak nie ma co się straszyć zawczasu, bo to przecież nie o to chodzi. Należy przede wszystkim sprawdzić, jakie są objawy, aby dowiedzieć się, czy to faktycznie jelito grube. Może komuś tylko się wydaje. Dlatego też najlepiej udać się do lekarza, bo on ma większe doświadczenie w tym zakresie i prawdopodobnie postawi bezbłędną diagnozę. My możemy się jedynie mylić, a z tym bywa bardzo różnie.

Silne bóle jelita grubego mogą świadczyć o najgorszym, dlatego trzeba wykonać serię istotnych badań, dzięki którym będzie można wykluczyć lub potwierdzić najgorszą diagnozę i rozpocząć stosowne leczenie.

Każdy, kto od kilku dni odczuwa silny ból w tych okolicach, może sięgnąć po sprawdzony lek przeciwbólowy. Ten na pewno pomoże, tylko że na chwilę. Wciąż będzie trzeba myśleć o wizycie u lekarza, bo tylko on zna receptę na szybsze wyleczenie. Więcej o tym można znaleźć tu http://www.no-spa.pl/przyczyny-objawy/co-gdzie-w-brzuchu-boli.

About the author

Marek Guzikiewicz Jestem autorem tego bloga

Comments are closed.