Search
Advertisement
  • Drewniana szafa dla dziecka – dziecięca garderoba

    Chyba każdy z nas, jako dziecko marzył o posiadaniu swojego królestwa, w którym mógłby przebierać się za różne postacie. Ogromna garderoba jest spełnieniem wielu dzieci, jednak nie zawsze metraż na to pozwala. Mimo to, w każdym dziecięcym pokoju powinna znajdować się przestronna szafa dla dziecka. About the author Jestem autorem tego bloga More at  »
  • Hurtownia alkoholu w Warszawie

    Na terenie naszego województwa znajduje się hurtownia alkoholu, która sprowadza najlepsze alkohole z całego świata. Wielu koneserów win stwierdziło, że jest to najlepsza hurtownia alkoholu, z jaką się do tej pory spotkało. Nie znajdziemy tutaj popularnych tanich win, czy nawet tych najtańszych ze średniej półki. Hurtownia sprowadza jedynie alkohole ze średniej i najwyższej półki. Możemy …»
  • Zamawianie preparatów magnezowych

    Preparaty magnezowe mogą być kupowane zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sklepach internetowych. Dzięki temu wszystkie osoby, które chcą dokonać zakupu jakiegoś preparatu magnezowego mogą to uczynić w bardzo szybki sposób. Trzeba przyznać, że preparaty magnezowe zamawiane są w sklepach internetowych przede wszystkim przez osoby bardzo młode i aktywne, które nie mają czasu na chodzenie …»
grudzień 2021
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Silny ból jelita grubego

Ból brzucha to chyba najczęstszy powód, dla którego wielu ludzi zgłasza się do lekarza rodzinnego. Nie potrafią sobie z tym poradzić, więc udają się do specjalisty z nadzieją, że on coś z tym zrobi. Nie da się pomóc choremu, jeżeli nie sprawdzi się, co konkretnie mu dolega. Przecież ból brzucha może świadczyć też o błahych dolegliwościach i chwilowych jak na przykład zwyczajna niestrawność.

Może to być oczywiście ból jelita grubego i wówczas problem zaczyna wzrastać. Otóż jelito grube nie boli tak zupełnie bez powodu. Często mówi się, że może oznaczać nawet raka. Jednak nie ma co się straszyć zawczasu, bo to przecież nie o to chodzi. Należy przede wszystkim sprawdzić, jakie są objawy, aby dowiedzieć się, czy to faktycznie jelito grube. Może komuś tylko się wydaje. Dlatego też najlepiej udać się do lekarza, bo on ma większe doświadczenie w tym zakresie i prawdopodobnie postawi bezbłędną diagnozę. My możemy się jedynie mylić, a z tym bywa bardzo różnie.

Silne bóle jelita grubego mogą świadczyć o najgorszym, dlatego trzeba wykonać serię istotnych badań, dzięki którym będzie można wykluczyć lub potwierdzić najgorszą diagnozę i rozpocząć stosowne leczenie.

Każdy, kto od kilku dni odczuwa silny ból w tych okolicach, może sięgnąć po sprawdzony lek przeciwbólowy. Ten na pewno pomoże, tylko że na chwilę. Wciąż będzie trzeba myśleć o wizycie u lekarza, bo tylko on zna receptę na szybsze wyleczenie. Więcej o tym można znaleźć tu http://www.no-spa.pl/przyczyny-objawy/co-gdzie-w-brzuchu-boli.

About the author

Marek Guzikiewicz Jestem autorem tego bloga

Comments are closed.