Search
Advertisement
  • Poseł ruchu Palikota zaprasza na paradę równości.

    Robert Biedroń jest zdziwiony tym, że Hanna Gronkiewicz Waltz, oraz prezydent Polski Bronisław Komorowski nie objęli patronatem tegorocznej Parady Równości. GPoseł, który gościł w programie 3 Polskiego Radia wyznał, że liczy również na obecność Lecha Wałęsy podczas czerwcowego marszu.Poseł ruchu Palikota zaprosił prezydenta Polski do udziału w Paradzie Równości.Dał równiez do zrozumienia, że nie jest …»
  • 4 czerwca została ocalona wolność.

    Zdaniem Janusza Korwin-Mikkego „dzięki pacyfikacji studenckich demonstracji 4 czerwca 1989 r. na placu Tiananmen w Pekinie, udało się Chinom zatrzymać socjalizm i zapewnić wzrost i rozwój w kolejnych latach. Janusz Korwin-Mikke w swoim komentarzu stwierdził, że wbrew pozorom 4 czerwca 1989 nie przyniósł wolności w Polsce, ale w Chinach. Jego zdaniem w 1989 roku nad …»
  • Politycy są bezkarni

    Wielui z nas kiedy słyszy o danym polityku znajduje tysiące argumentów za tym, że jest to zły człowiek, że nie nadaje się do polityki, a także, że jest nie warty uznania. Ludzie wrecz automatycznie kiedy słyszą o, którmś z polityków to najchętniej by go zgładzili. Wszystko to dzieje się z dwóch powodów pierwszym z nich …»
maj 2022
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Płytki włoskie wokół wanien

Łazienki mogą stać się miejscem, gdzie dekoracja za pomocą płytek wyraża więcej niż tysiąc słów. Przykładem mogą być fantazyjne płytki ułożone wokół newralgicznych elementów łazienki, takich jak np. wanna. Taśma rozpoczyna się od standardowych czarno-białych płytek bazowych, które posiadają osiem wzorów w pięciu różnych odcieniach.

Małe, kolorowe wzory ułożone na surowych płytkach są na początku trudne do rozszyfrowania, aż do zbliżenia. Taśma może być stosowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, zarówno na podłogach jak i na ścianach, z nieskończoną liczbą możliwych kombinacji.

Współczesność w klasycznych ramach

Najnowsze trendy w zakresie płytek łazienkowych w 2020 prezentuje nam czyste, współczesne płytki wygrawerowane w matematycznych sekwencjach dekoracyjnych. Wyrazista i czysta estetyka, mocna i głęboka kolorystyka, zestawienie płytki z fugą, przeplatanie się funkcjonalności i ekspresji artystycznej tworzy piękne i wciągające kompozycje powierzchni.

Funkcjonalność i dekoracyjność w jednym

Poza funkcjonalnością, w tym sensie, że kompozycja płytek oferuje łatwą w czyszczeniu powierzchnię ścian i podłóg, wzory, które można tworzyć pomiędzy różnorodnością kolorystyczną i geometryczną kolekcji nabierają nowoczesnego, artystycznego elementu, którego w dzisiejszych czasach nie widać w większości kolekcji płytek. Więcej płytek włoskich najlepszych marek znaleźć i zamówić można na stronie: https://www.paste-group.pl/nasza-oferta

About the author

Marek Guzikiewicz Jestem autorem tego bloga

Comments are closed.