Search
Advertisement
  • Ice Bucket Challenge i politycy

    Wylewanie zimnej wody z lodem to ostatnio bardzo popularne zajęcie nie tylko wśród cele-brytów. Bardzo wiele obecnych i dawnych polityków podpina się pod tą akcję, ale nie zawsze jest to wydźwięk charytatywny. W niektórych przypadkach przynajmniej u polityków jest to okazja na pokazanie się publicznie co w przypadków zamierzchłych gwiazd polityki jest akurat szansę na …»
  • Za dużo posłów za dużo senatorów.

    Mozna zauważyć juz od pewnego czasu, że podatnicy utrzymują zarówno 460 posłów jak również 110 senatorów. Dlaczego nikt do tej pory nie mówi głosno o tym, że jest ich poprostu za dużo. Kiedy pojawia się dziura budżetowa to odpowiada za to szary Kowalski. Właśnie tak to my musimy utrzymywac polityków my musimy płacić za ich …»
  • Rządy źle rządzą w Polsce

    Kiedy zastanawiamy się dlaczego dziś wszystko tak duzo kosztuje i czemu wciąż zarabiamy na tym samym niskim poziomie można zadać sobie następujące pytanie. Czy rząd robi wszystko żeby było lepiej. No właśnie juz nikt nie pamięta czasów kiedy jakiś rząd w Polsce wzorowo sprawował swoją władzę. Polityka jest przepełniona aferamim, pomówieniami, oszczerstwami czy chcemy by …»
styczeń 2022
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Canon Pixma ts5350 tusz, kompletny poradnik

Canon Pixma ts5350Canon PiXma ts5350 tusz, to wybór, na który powinien zdecydować się każdy, kto wymaga od wydruku najwyższej jakości i najlepiej oddanych kolorów. Canon Pixma ts5350 wykorzystuje mechanizm drukujący 4800 × 1200 dpi z szybkością 13 stron na minutę w trybie czarno-białym i 6,8 stron na minutę w kolorze. Podana wydajność jest podobna do innych modeli i drukarek Pixma w tej samej kategorii produkowanych przez inne marki. Głowice drukujące nie są zintegrowane z urządzeniem, ale z kartridżami.

Główną zaletą jest to, że przy każdej wymianie wkładów wymieniane są również głowice, dzięki czemu jakość druku jest zawsze optymalna. Drugą stroną medalu jest to, że koszt wkładów jest wyższy i nie ma możliwości indywidualnej wymiany kolorów.

Canon Pixma ts5350 tusz, parametry techniczne

Drukarka ta pozwala dwie metody podłączenia do sieci. Możemy użyć tradycyjnego kabla usb do połączenia kablowego z samodzielnym komputerem. Jest to jednak coraz rzadziej stosowany sposób, gdyż przysparza wielu kłopotów. Drugim sposobem, o wiele bardziej efektywnym i szybszym jest wykorzystanie trybu bezprzewodowego.

Drukarka ta pozwala obsługiwać urządzenie poprzez Wi-Fi i Bluetooth. Możemy połączyć się na smartfonie tablecie laptopie. Bez względu na to, w jaki sposób połączymy drukarkę z naszym urządzeniem liczy się to jak drukarka będzie drukować.

 

Canon Pixma ts 5350, przeczytaj przed zakupem

Drukarka Canon Pixma ts5350 to urządzenie, które dzięki zintegrowanej głowicy drukującej pozwala na uzyskanie wydruku zarówno w kolorze czarnym, jak i kolorowym w najlepszej jakości.

W zależności od tego, jak chcemy drukować dostępne na rynku są kartridże koloru czarnego oraz kolorowe. Kartridże czarne pozwalają na wydrukowanie około 400 stron. Natomiast kolorowe do 300 stron. Oczywiście jest tu mowa od tuszu do drukarki Canon Pixma ts5350 w wersji XL. Standardowa wersja Canon Pixma ts5350 tusz pozwala na drukowanie o połowę mniejszej ilości stron.

Canon Pixma ts5350 tusze zamienniki, również są dostępne na rynku, jednakże nie gwarantują one tak wysokiego wydruku. Nie można mieć również pewności, że ilość stron, jaką mogą wydrukować, będzie równała się z tym, co oferują oryginalne tusze.

About the author

Marek Guzikiewicz Jestem autorem tego bloga

Comments are closed.